Logo-es
Katarzyna 19

CENA:

2290zł

Opis projektu

Katarzyna 19  to parterowy dom o tradycyjnej bryle składającej się z dwóch przenikających się prostopadłościanów nakrytych wielospadowym dachem.  Watro zwrócić  uwagę na duże przeszklenia   idealnie doświetlające wnętrze domu. Elewację tworzy fragmentarycznie użyta kamienna mozaika zestawiona z kontrastującym śnieżnobiałym tynkiem. Do domu wchodzi się przez przestronny wiatrołap z miejscem przeznaczonym na okrycia wierzchnie. Z wiatrołapu przechodzimy do holu z którego dostępna jest otwarta część dzienna składająca się z kuchni oraz salonu z wydzielonym miejscem do wspólnego spożywania posiłków. Z części dziennej można przejść na taras zwieńczony drewnianą pergolą. Część nocna składa się z  obszernej sypialni z wydzielonym miejscem na zabudowane szafy, pokoju spełniającego wymagania potrzebne do pracy, nauki oraz zabawy oraz sporej łazienki z prysznicem i wanną. Całość dopełnia wydzielona ubikacja dostępna z wiatrołapu.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 18,3x19,2
Powierzchnia użytkowa 82,9
Opis pomieszczeń 3 pokoje, kuchnia, łazienka, toaleta

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy