Logo-es
Katarzyna 4

CENA:

2400zł

Opis projektu

Prezentujemy Państwu projekt parterowego domu jednorodzinnego z dachem czterospadowym. Jego klasyczna forma oraz stonowana kolorystyka elewacji z pewnością przyciągnie uwagę miłośników tradycyjnej architektury. Strefa wejściowa to hol z wnęką na szafę prowadzący do  części dziennej, łazienki z miejscem na wannę, oddzielnej toalety, pojedynczego pokoju oraz głównej sypialni. Na część dzienną składają się przestronny, jasny salon z kominkiem i wyjściem na taras, jadalna umieszczona w przeszklonej wnęce i aneks kuchenny. Warto zwrócić uwagę, że wejście do strefy dziennej zaprojektowano zarówno od strony wypoczynkowej, jak i kuchennej, co znacznie poprawia funkcjonalność budynku. Każde z pomieszczeń posiada możliwość swobodnej zmiany aranżacji, zgodnie z potrzebami przyszłych domowników.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 18x20,5
Powierzchnia użytkowa 76,9
Opis pomieszczeń 3 pokoje, kuchnia, łazienka, toaleta

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy