Logo-es
Katarzyna 46

CENA:

2390zł

Opis projektu

Prezentujemy Państwu projekt parterowego domu jednorodzinnego z dachem czterospadowym lub płaskim. Pierwszy wariant dzięki klasycznej z pewnością przypadną do gustu miłośnikom tradycyjnej architektury, natomiast drugi, ze względu na swój minimalizm, będzie idealnym wyborem dla amatorów współczesnych rozwiązań. Strefa wejściowa to przedsionek prowadzący do garażu jednostanowiskowego, toalety i części dziennej. Część dzienna, dzięki dużym przeszkleniom jest wyjątkowo jasna i przestronna, a w jej skład wchodzi salon oraz aneks kuchenny z jadalnią. Stamtąd możemy przejść do pomieszczenia gospodarczego oraz korytarza z wejściem do łazienki z miejscem na prysznic, pojedynczego pokoju i głównej sypialni. Każde z pomieszczeń posiada możliwość swobodnej zmiany aranżacji, zgodnie z potrzebami przyszłych domowników.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 16x24,5
Powierzchnia użytkowa 87,6
Opis pomieszczeń 3 pokoje, kuchnia, łazienka, toaleta, pomieszczenie gospodarcze, garaż

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy