Logo-es
Krystyna 14

CENA:

2300zł

Opis projektu

Prezentujemy Państwu kolejną koncepcję domu parterowego. Dom o prostej bryle, dzięki czemu jego realizacja przebiegnie sprawnie, co również korzystnie wpłynie na koszty budowy. Dom z pewnością spełni oczekiwania osób ceniących sobie ekonomiczne rozplanowanie przestrzeni. Bryła domu atrakcyjnie prezentuje się w nowoczesnej stylizacji elewacji. Salon łączy się z jadalnią i otwartą kuchnia. To atrakcyjne miejsce rodzinnych posiłków oraz spotkań z przyjaciółmi. Funkcjonalnie zorganizowana kuchnia jest wygodną strefą przygotowywania posiłków z obszernymi blatami. Z holu dostępna jest łazienka, oraz strefa prywatna, w której wypoczynek oferują mieszkańcom trzy pokoje, jeden z nich posiada garderobę.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 20,3x14,9
Powierzchnia użytkowa 64,3
Opis pomieszczeń 4 pokoje, kuchnia, łazienka, garderoba

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy