Logo-es
Krystyna 24

CENA:

1750zł
2050zł

Opis projektu

Prezentujemy Państwu projekt parterowego domu jednorodzinnego z dachem czterospadowym lub dwuspadowym. Pierwszy wariant jest zdecydowanie bardziej tradycyjny i posiada trzy wzory elewacji, natomiast drugi ze względu na minimalistyczną, nowoczesną estetykę z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom architektury współczesnej. Przedsionek z miejscem na szafę prowadzi do toalety i części dziennej. Część dzienna składa się z wnęki z aneksem kuchennym, jadalni oraz przestronnego, jasnego salonu z kominkiem i przeszkloną ścianą, która sprawia, że ogród zdaje się przenikać do wnętrza. Stamtąd przechodzimy do korytarza, gdzie znajduje się wejście do łazienki z miejscem na wannę, prysznic i pralnię oraz dwa osobne pokoje, i słoneczna główna sypialnia z dużym, narożnym oknem. W każdym pomieszczeniu zadbano o możliwość swobodnej zmiany aranżacji, zgodnie z potrzebami przyszłych domowników.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 19,45x16,8
Powierzchnia użytkowa 79,5
Opis pomieszczeń 4 pokoje, kuchnia, łazienka, toaleta

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy