Logo-es
Krystyna 31

CENA:

2290zł

Opis projektu

Prezentujemy Państwu projekt parterowego domu jednorodzinnego z dachem czterospadowym. Połączenie klasycznej formy budynku z minimalistycznym wykończeniem elewacji sprawia, że będzie on fantastycznym rozwiązaniem zarówno dla miłośników architektury współczesnej, jak i tradycyjnej. Strefa wejściowa prowadzi do łazienki z miejscem na wannę, toalety, pojedynczego i podwójnego pokoju oraz części dziennej. W części dziennej zaprojektowano aneks kuchenny z jadalnią oraz słoneczny salon z wyjściem na taras. Stamtąd możemy przejść do głównej sypialni z osobną łazienką i wyjściem na ogród. Ponadto na tarasie zaprojektowano ażurowe, drewniane zadaszenie, które z pewnością umili spędzanie w tym miejscu czasu domownikom.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 28,4x16
Powierzchnia użytkowa 89,6
Opis pomieszczeń 4 pokoje, kuchnia, 2 łazienki, toaleta

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy