Logo-es
Krystyna 33

CENA:

2290zł

Opis projektu

Krystyna 33 to nieduży, parterowy dom o prostej bryle, której wykończenie zewnętrzne bazuje na zestawieniu jasnego tynku z drewnianą okładziną. Czterospadowy dach kryje dachówka w antracytowym kolorze. Zastosowany styl i prosta bryła budynku pozwoli na wkomponowanie się w każde otoczenie. Powierzchnia parteru podzielona jest na dwa skrzydła. Prawe zajmuje część dzienna - przestronny salon, którego główną ozdobą jest przeszklona ściana z widokiem na ogród. Pokój dzienny połączony jest z jadalnia i kuchnią, przy której zaprojektowano niezwykle użyteczną wyspę. W tym skrzydle znajduje się również moduł poświęcony Rodzicom w skład którego wchodzi obszerna sypialnia z prywatną łazienką i garderobą. Strefa nocna zajmuje lewe skrzydło domu i obejmuje trzy sypialnie oraz wspólną łazienkę z wanną i prysznicem. Projekt Krystyna 33 to propozycja dla rodziny 5 osobowej.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 15,9x22,9
Powierzchnia użytkowa 91,9
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, 2 garderoby

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy