Logo-es
Lenka 10

CENA:

2290zł

Opis projektu

Tradycyjny projekt domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym oraz dwoma wykuszami. Fizjonomię elewacji tworzą ciepłe, pastelowe materiały które doskonale współgrają z drewnianymi akcentami. Połączenie bryły garażu z bryłą budynku daje komfort przemieszczania sie między strefami funkcjonalnymi bez koniecznosci wychodzenia na zewnątrz. Dobrze doświetlona za pomocą dwóch wykuszy strefa dzienna będąca płynnym połączeniem sporych rozmiarów salonu, jadalni i kuchni tworzy spójną całość z otwartą klatką schodową, co pogłębia efekt przestrzenności tej części domu. Kuchnia jest poszerzona funkcjonalnie o spiżarnię. Dopełnienie rzutu parteru stanowi łazienka dostępna ze strefy wejściowej oraz pomieszczenie do pracy przylegające swą kubaturą do salonu. Strefa nocna znajdująca się na poddaszu oferuje swoim użytkownikom przestronną łazienkę z wanną, dwa pokoje dzieci, w tym jeden z dostępem na balkon oraz sypialnię rodziców również skomunikowaną z balkonem. Strefa nocna ulokowana na piętrze gwarantuje domownikom wyjątkową prywatność i wygodę.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 20,5x18,5
Powierzchnia użytkowa 125,8
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, spiżarnia, łazienka, toaleta, garaż

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy