Logo-es
Lenka 11

CENA:

2390zł

Opis projektu

(brak wymiarów holu)

Interesująca bryła, tradycyjne podejście projektowe oraz funkcjonalność. Fragmentaryczne użycie kamiennej okładziny oraz czerwonego tynku na elewacjach tworzy nowoczesne akcenty. Garaż przylegający do jednej z elewacji współgra z całością budynku podkreślając jego wyjątkową specyfikę. Poprzez niewielki wiatrołap przechodzimy do holu, z którego dostępna jest klatka schodowa, łazienka z wydzieloną ubikacją, pokój spełniający wymagania do wypoczynku, nauki i pracy oraz strefa dzienna będąca połączeniem dużych rozmiarów salonu z kuchnią, z wydzielonym miejscem na wspólne spożywanie posiłków. Strefa dzienna jest doskonale doświetlona, a nietypowy narożny wykusz sprawia, iż wnętrza mają niepowtarzalny charakter. Strefę nocną tworzą trzy dużych rozmiarów sypialnie (w tym dwie z dostępem na sporych rozmiarów balkon) oraz łazienka z dużą wanną i oddzieloną ścianami działowymi ubikacją.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 17,7x19,2
Powierzchnia użytkowa 122,6
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, 2 toalety, garaż

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy