Logo-es
Lenka 16

CENA:

2400zł
2700zł

Opis projektu

Lenka 16 to projekt domu o tradycyjnej bryle architektonicznej. Dzięki dużym przeszkleniom wnętrze domu jest doskonale doświetlone, część dzienna została szeroko otwarta na widok zewnętrzny. Obszerny salon swobodnie łączy się z jadalnią oraz z ustawną i słoneczną kuchnią, gdzie zaaranżowano barek śniadaniowy, wygodne blaty robocze i wysoką zabudowę. Na parterze przewidziano również miejsce na gabinet bądź też pokój gościnny. Z przedsionka domu dostępna jest łazienka wraz z wydzieloną małą toaletą. W bryle domu zaprojektowano również garaż jednostanowiskowy.  Poddasze obiektu przeznaczono na strefę nocną mieszkańców. Zaprojektowano tutaj przestronną sypialnię główną z własną garderobą, dwa pokoje dla pociech oraz łazienkę.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 15,9x21,3
Powierzchnia użytkowa 116,2
Opis pomieszczeń 4 pokoje, kuchnia, 2 łazienki, toaleta, pomieszczenie gospodarcze, garaż

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy