Logo-es
Lenka 18

CENA:

1610zł
2300zł

Opis projektu

Prezentujemy Państwu projekt piętrowego domu jednorodzinnego z dachem dwuspadowym. Jego tradycyjna stylistyka przełamana została kolorowymi akcentami na elewacji, co zdecydowanie ożywia budynek, nadając mu indywidualnego charakteru. Przedsionek z miejscem na szafę prowadzi do holu z klatką schodową oraz toalety. Stamtąd możemy przejść do pomieszczenia gospodarczego z wejściem do garażu oraz do części dziennej. Część dzienną tworzy aneks kuchenny z jadalnią  i duży, słoneczny salon z wyjściem na taras. Na piętrze przewidziano łazienkę z miejscem na wannę i prysznic, dwa pojedyncze pokoje oraz główną sypialnię z garderobą. Wszystkie te pomieszczenia zostały doświetlone poprzez okna połaciowe, a także zadbano w nich o możliwość swobodnej zmiany aranżacji, zgodnie z potrzebami przyszłych domowników.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 19,8x17,5
Powierzchnia użytkowa 131,5
Opis pomieszczeń 4 pokoje, kuchnia, łazienka, toaleta, garderoba, garaż

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy