Logo-es
Lenka 19

CENA:

2450zł

Opis projektu

Prezentujemy Państwu projekt piętrowego domu jednorodzinnego z łamanym dachem dwuspadowym. Jego tradycyjna stylistyka przełamana została kolorowymi akcentami na elewacji, co zdecydowanie ożywia budynek, nadając mu indywidualnego charakteru. Jasny przedsionek prowadzi do korytarza z którego możemy przejść do łazienki z miejscem na prysznic, biura oraz części dziennej. Część dzienna składa się z salonu z wyjściem na taras, aneksu kuchennego i jadalni. Dzięki zastosowaniu dużych przeszkleń pomieszczenie jest bardzo słoneczne, a dodatkowego uroku dodaje mu widok na ogród. Ponadto na parterze przewidziano jednostanowiskowy garaż. Piętro posiada dwa pojedyncze pokoje, każde z oknem typu portfenetr, łazienkę z miejscem na wannę i prysznic oraz pralnią, a także oddzielną toaletę i przestronną główną sypialnię. We wszystkich pomieszczeniach zadbano o możliwość swobodnej zmiany aranżacji, zgodnie z potrzebami przyszłych domowników.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 18x17,90
Powierzchnia użytkowa 111,1
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, toaleta, garaż

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy