Logo-es
Lenka 21

CENA:

2550zł

Opis projektu

Projekt domu parterowego z poddaszem i garażem jednostanowiskowym to budynek o przenikającej się bryle, której wykończenie zewnętrzne bazuje na zestawieniu jasnego tynku z betonową i kamienną okładziną. Dzięki dużym przeszkleniom wnętrze domu jest doskonale doświetlone, część dzienna została szeroko otwarta na widok zewnętrzny. Obszerny salon swobodnie łączy się z jadalnią, w której przewidziano duże okno z widokiem na ogród. W ustawnej, słonecznej i funkcjonalnej kuchni zaaranżowano barek śniadaniowy, wygodne blaty robocze i wysoką zabudowę oraz praktyczną spiżarnię. Przed kinem domowym można rozłożyć wygodną narożną sofę oraz pufy, a rodzinny wypoczynek uprzyjemni nastrojowy blask kominka. Lenka 21 to dom przeznaczony dla dużej rodziny, w którym może zamieszkać nawet ośmioro mieszkańców. Na parterze przewidziano dwa duże, dobrze doświetlone pokoje oraz jasną łazienkę z narożną wanną. Na piętrze zaprojektowano strefę nocną. Mieszczą się tutaj dwa pokoje, sypialnia i obszerna łazienka.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 22,0x23,1
Powierzchnia użytkowa 204,7
Opis pomieszczeń 6 pokoi, 2 łazienki, kuchnia, toaleta, garaż

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy