Logo-es
Lenka 22

CENA:

2300zł

Opis projektu

Tradycja, przestrzenność i funkcjonalność to słowa kluczowe odnoszące się do tego projektu. Na uwagę zasługują elewacje, w których drewniana okładzina wprowadza naturalny akcent i sprawia, iż dom dobrze komponuje się z otoczeniem. Największym atutem obiektu jest duży, otwarty salon tworzący spójną całość z kuchnią oraz centralnie usytuowaną jadalnią co podkreśla gościnność mieszkańców. Wyjątkowy komfort użytkowania zapewnia pomieszczenie gospodarcze dostępne ze strefy wejściowej. W obrys parteru wchodzi również dostępna z holu przestronna łazienka z prysznicem. Do bryły budynku przylega optymalnych rozmiarów garaż. W strefie nocnej znajdującej się na piętrze mieszkańcy mają do dyspozycji jedną dużą sypialnię oraz dwa mniejsze dobrze doświetlone pokoje, każdy z pokoi posiada przewidziany dostęp do garderoby. W obrys piętra wchodzi również WC i łazienka, takie oddzielenie funkcji eliminuje napiętą atmosferę związaną z poczuciem, że możemy spóźnić się do pracy lub szkoły.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 20x22,70
Powierzchnia użytkowa 156,7
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, toaleta, 2 garderoby, pomieszczenie gospodarcze, garaż

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy