Logo-es
Lenka 3

CENA:

2600zł

Opis projektu

Prezentujemy Państwu projekt piętrowego domu jednorodzinnego z dachem dwuspadowym. Jego tradycyjna stylistyka przełamana została klinkierowymi akcentami na elewacji, co dodaje budynkowi elegancji. Strefa wejściowa z wnęką na szafę prowadzi do holu z klatką schodową skąd możemy przejść do części dziennej, pojedynczego pokoju, który bez problemu można przekształcić na biuro, toalety z pralnią oraz pomieszczenia gospodarczego z wejściem do garażu jednostanowiskowego. Strefę dzienną tworzą aneks kuchenny, jadalnia oraz przestronny, jasny salon z kominkiem i wyjściem na ogród. Na piętrze zaprojektowano dwie pojedyncze sypialnie, każda z wyjściem na wspólny balkon, garderobę, łazienkę z miejscem na prysznic i wannę oraz główną sypialnie z wyjściem na duży taras. Wszystkie te pomieszczenia zostały doświetlone poprzez okna połaciowe, a także zadbano w nich o możliwość swobodnej zmiany aranżacji, zgodnie z potrzebami przyszłych domowników.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 22,70x18,70
Powierzchnia użytkowa 191,6
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, spiżarnia, łazienka, toaleta, garderoba, kotłownia, schowek, garaż

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy