Logo-es
Lenka 4

CENA:

2550zł
2700zł

Opis projektu

Tym razem prezentujemy Państwu projekt tradycyjnego domu z nieco nowocześniejszą estetyką. Na tle jasnego tynku pięknie prezentuje się kamienna okładzina w odcieniach szarości, która wprowadza naturalny akcent i podkreśla nowoczesny charakter domu. Atrakcyjne zaprojektowana strefa dzienna stanowi otwartą przestrzeń. Salon płynnie łączy się z kuchnią i jadalnią, w której przewidziano duże okno z widokiem na front podwórza. Dzięki lekkiemu wydzieleniu salonu od kuchni za pomocą krótkiej ścianki możliwe było optymalne wykorzystanie przestrzeni kuchennej pod  blaty oraz wysoką zabudowę oraz umieszczenie kominka po drugiej stronie ścianki. Kominek, otwarta klatka schodową oraz dobre doświetlenie podnoszą atrakcyjność salonu. Wnętrze zaprojektowano z myślą o maksymalnej wygodzie domowników. Z holu dostępna jest także mała łazienka. W tylnej części domu zaproponowano garderobę oraz pomieszczenie gospodarcze. Atutem projektu jest wkomponowany w bryłę obiektu jednostanowiskowy garaż. W strefie prywatnej domu na poddaszu mieszkańcy mają do dyspozycji dwa pokoje, sypialnię główną oraz komfortową łazienkę.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 19,2x17
Powierzchnia użytkowa 188,1
Opis pomieszczeń 4 pokoje, kuchnia, łazienka, toaleta4 pokoje, kuchnia, 2 łazienki, garderoba, pomieszczenie gospodarcze, garaż

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy