Logo-es
Lenka 6

CENA:

2600zł

Opis projektu

Prezentujemy Państwu projekt piętrowego domu jednorodzinnego z dachem dwuspadowym. Jego tradycyjna stylistyka przełamana została kolorowymi akcentami na elewacji, co zdecydowanie ożywia budynek, nadając mu indywidualnego charakteru. Przed wejściem znajduje się, kryta dwuspadowym dachem, wiata z miejscem postojowym. Wewnątrz przedsionek z klatką schodową prowadzi do kuchni z jadalnią i korytarza, skąd przechodzimy do łazienki z miejscem na prysznic, toalety, pojedynczej sypialni oraz przestronnego salonu. Ponadto z salonu zaprojektowano osobne wejście do kuchni, co zdecydowanie polepszy komfort użytkowania tych pomieszczeń przyszłym domownikom. Na piętrze przewidziano dwa pojedyncze pokoje, łazienkę z miejscem na wannę oraz główną sypialnię z garderobą. Wszystkie te pomieszczenia zostały doświetlone poprzez okna połaciowe, a także zadbano w nich o możliwość swobodnej zmiany aranżacji, zgodnie z potrzebami przyszłych domowników.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 18x16,5
Powierzchnia użytkowa 127,5
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, toaleta, wiata

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy