Logo-es
Łucja 10

CENA:

3350zł

Opis projektu

Prezentujemy Państwu projekt tradycyjnego domu w wydaniu parterowym. Na tle jasnego tynku pięknie prezentuje się kamienna okładzina, która wprowadza naturalny akcent i podkreśla tradycyjny charakter domu. Niewątpliwym atutem jest przestronny dwustanowiskowy garaż. W przedsionku przewidziano miejsce na szafę na wierzchnie okrycia oraz obuwie. Strefa dzienna użytkowników została zaprojektowana jako otwarta przestronna przestrzeń. Przewidziano tutaj miejsce na małą spiżarkę. Strefa nocna użytkowników to 3 przestronne pomieszczenia z osobną łazienką. Dodatkowy pokój można przeznaczyć na gabinet bądź pokój gościnny. Projekt przewiduje również lokalizację niewielkiej toalety oraz pomieszczenia gospodarczego.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 29,3x23,9
Powierzchnia użytkowa 175,1
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, spiżarnia, łazienka, toaleta, garaż dwustanowiskowy

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy