Logo-es
Łucja 18

CENA:

3300zł

Opis projektu

To doskonale prezentujący się parterowy budynek wpisujący się w gust osób śledzących trendy mieszkaniowe. Połączenie bryły dwustanowiskowego garażu z bryłą budynku daje komfort przemieszczania się między strefami funkcjonalnymi bez koniecznosci wychodzenia na zewnątrz. Ciekawa bryła budynku wraz z nowoczesnym wykończeniem elewacji przyciąga spojrzenia. Na uwagę zasługuje duży, przestronny salon, który wraz z kuchnią i jadalnią tworzy spójną funkcjonalnie i przestrzennie całość. Strefa dzienna skomunikowana jest z częściowo zadaszonym tarasem oddzielonym od wnętrza dużym narożnym przeszkleniem, które podkreśla walory estetyczne i design domu. W centralnej części salonu znajduje się kominek, który w mroźne dni ogrzewa swoim ciepłem domowników nadając tym samym wnętrzom niepowtarzalny charakter. Strefę nocną tworzy sypialnia z wydzieloną ścianą działową garderobą, dwa pokoje spełniające wymagania dotyczące pracy, nauki oraz wypoczynku użytkowników oraz łazienka z wydzieloną ubikacją. Dopełnieniem układu funkcjonalnego domu są dwa pomieszczenia gospodarcze, pomieszczenie biurowe oraz łazienka ulokowana w sąsiedztwie wiatrołapu.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 26,10x26,60
Powierzchnia użytkowa 176,9
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, 2 garderoby, kotłownia, garaż dwustanowiskowy

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy