Logo-es
Łucja 21

CENA:

3400zł

Opis projektu

(brak wymiarów holu)

Piękny, funkcjonalny, parterowy dom. Z pewnością przypadnie do gustu każdemu, kto ceni sobie wygodę. Połączenie bryły garażu z bryłą budynku tworzy spójną całość. Ciepła kompozycja okładzin zewnętrznych daje poczucie spokoju, ładu i harmonii. Dom podzielony jest na trzy strefy - nocną, dzienną oraz pomocniczą. W skład strefy pomocniczej wchodzi garaż, dwa pomieszczenia gospodarcze, spiżarnia oraz garderoba. Strefę dzienną tworzy duży salon z wydzielonym miejscem na spożywanie wspólnych posiłków i obszerna kuchnia. Natomiast strefa nocna oferuje swoim użytkownikom aż cztery pokoje z wydzielonymi miejscami na szafy oraz miejsca do pracy i odpoczynku. Dopełnieniem strefy nocnej jest łazienka z wydzieloną ścianami działowymi toaletą.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 21,9x27,6
Powierzchnia użytkowa 163,5
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, łazienka, toaleta, 2 garderoby, pomieszczenie gospodarcze, garaż

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy