Logo-es
Łucja 22

CENA:

3400zł

Opis projektu

Prezentujemy Państwu efektowny parterowy projekt domu jednorodzinnego będący idealnym połączeniem tradycyjnej bryły z nieco nowocześniejszą estetyką. W przestronnej strefie wejściowej przewidziano miejsce na duże szafy na okrycia wierzchnie. Salon z jadalnią oraz kuchnią to właściwie jedno duże, dobrze doświetlone pomieszczenie. Nastrojowy blask z kominka uprzyjemni rodzinny wypoczynek.  Na parterze zaprojektowano 4 przestronne pokoje sypialniane, ogólnodostępną garderobę, przestronny pokój kąpielowy z wydzielonym pomieszczeniem na saunę, dodatkową łazienkę oraz pomieszczenie gospodarcze.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 25,8x25,8
Powierzchnia użytkowa 216,5
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, sauna, pralnia, 2 garderoby

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy