Logo-es
Łucja 28

CENA:

3300zł

Opis projektu

Prezentujemy Państwu projekt parterowego domu jednorodzinnego z dachem dwuspadowym. Nowoczesna stylistyka i minimalistyczna forma budynku sprawiają, że jest idealny dla miłośników architektury współczesnej. Ciekawym i wyjątkowym elementem bryły jest wewnętrzny, półotwarty dziedziniec, który doświetla wnętrze. Przedsionek prowadzi do  pomieszczenia gospodarczego, spiżarni, przez którą można przejść do kuchni i przeszklonego korytarza okalającego dziedziniec. Stamtąd mamy dostęp do części dziennej, łazienki z miejscem na wannę i prysznic, oddzielnej toalety, dwóch pojedynczych pokojów oraz głównej sypialni z wyjściem na ogród i osobną łazienką. Na część dzienną składają się aneks kuchenny, jadalnia oraz jasny, przestronny salon z nietuzinkowym, centralnym kominkiem. Ponadto w każdym z pomieszczeń zadbano o możliwość swobodnej zmiany aranżacji, zgodnie z potrzebami przyszłych domowników.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 22,5x23
Powierzchnia użytkowa 124,4
Opis pomieszczeń 4 pokoje, kuchnia, spiżarnia, 2 łazienki, toaleta, pomieszczenie gospodarcze

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy