Logo-es
Łucja 37

CENA:

3200zł

Opis projektu

Prezentujemy Państwu projekt parterowego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej z dachem czterospadowym. Jego klasyczna forma w połączeniu z minimalistycznym wykończeniem z białego tynku i okładziny kamiennej przyciągnie uwagę zarówno miłośników współczesnej, jak i tradycyjnej architektury. W pierwszym lokum strefa wejściowa to przedsionek prowadzący do korytarza, skąd możemy przejść do części dziennej, łazienki z miejscem na wannę i prysznic, oddzielnej toalety, garderoby, pojedynczego pokoju oraz głównej sypialni. Na część dzienną składają się przeszklony salon z kominkiem i wyjściem na taras oraz aneks kuchenny z jadalnią. Przedsionek w drugim mieszkaniu prowadzi bezpośrednio do części dziennej, łazienki z miejscem na prysznic oraz pojedynczej sypialni. Część dzienna, składająca się ze strefy wypoczynkowej, jadalni i aneksu, posiada wyjście na wspólny ogród. Każde z pomieszczeń w obu lokalach posiada możliwość swobodnej zmiany aranżacji, zgodnie z potrzebami przyszłych domowników.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 19,6x22,4
Powierzchnia użytkowa 102
Opis pomieszczeń Mieszkanie I: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, toaleta, garderoba. Mieszkanie II: 2 pokoje, kuchnia, łazienka

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy