Logo-es
Łucja 39

CENA:

2800zł

Opis projektu

Łucja 39 to parterowy dom o tradycyjnej bryle wpisującej się w obecne trendy.  Uwagę przykuwa  odznaczająca się część tarasowa obiektu przylegająca do strefy dziennej, razem ze swoją drewnianą oprawą tworzy interesujący, nowoczesny akcent oraz ożywia prostą formę domu.  Część dzienna składa się z przestronnej kuchni, jadalni oraz sporych rozmiarów salonu. Pomieszczenia te tworzą  jedną spójną całość otwartą na ogród za pośrednictwem dużych przeszkleń zacierających granicę pomiędzy wnętrzem a zewnętrzem. Część nocna składa się z obszernej sypialni poszerzonej funkcjonalnie o garderobę, dwóch pokoi  spełniających warunki potrzebne do pracy, zabawy oraz wypoczynku, dwóch łazienek oraz wydzielonej ubikacji. Całość dopełnia wiatrołap z wbudowaną szafą i przylegające do niego pomieszczenie przeznaczone na garderobę.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 26,61x16,25
Powierzchnia użytkowa 97,9
Opis pomieszczeń 4 pokoje, kuchnia, 2 łazienki, toaleta, 2 garderoby

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy