Logo-es
Łucja 39B

CENA:

2600zł
2800zł

Opis projektu

Prezentujemy Państwu projekt parterowego domu jednorodzinnego z dachem dwuspadowym. Nowoczesna stylistyka elewacji i minimalistyczna forma budynku sprawiają, że jest idealny dla miłośników architektury współczesnej. Strefa wejściowa ma postać przedsionka z wnęką na szafę, osobną garderobą i toaletą. Prowadzi do części dziennej i korytarza, gdzie znajduje się wejście do dwóch osobnych łazienek, jedna z miejscem na prysznic, druga na wannę, głównej sypialni z własną garderobą oraz dwóch pojedynczych pokojów z widokiem na ogród. W skład części dziennej wchodzi wnęka z aneksem kuchennym, jadalnia oraz jasny salon z wyjściem na taras. Pomieszczenie posiada duże przeszklenia, dzięki czemu ma swobodny dostęp do światła dziennego i widok na otaczający dom krajobraz. Ponadto w każdym z pomieszczeń zadbano o możliwość swobodnej zmiany aranżacji, zgodnie z potrzebami przyszłych domowników.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 24,86x15,3
Powierzchnia użytkowa 97,9
Opis pomieszczeń 4 pokoje, kuchnia, 2 łazienki, toaleta, 2 garderoby

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy