Logo-es
Łucja 42

CENA:

2900zł
3100zł

Opis projektu

Prezentujemy Państwu projekt parterowego domu jednorodzinnego z dachem wielospadowym. Występuje on w dwóch wariantach, pierwszy jest zdecydowanie bardziej tradycyjny, natomiast drugi ze względu na nowoczesną estetykę z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom architektury współczesnej. Strefę wejściową tworzy przedsionek prowadzący do toalety, pomieszczenia gospodarczego oraz kuchni. Z kuchni możemy przejść do jadalni i salonu, oraz garderoby w której znajduje się wejście do jasnej głównej sypialni i przynależącej do niej łazienki. Przestronny salon, gdzie widok na ogród zapewnia nam duże, narożne przeszklenie, przechodzimy do korytarza prowadzącego do łazienki z miejscem na wannę i dwóch pojedynczych pokojów. We wszystkich pomieszczeniach zadbano o możliwość swobodnej zmiany aranżacji, zgodnie z potrzebami przyszłych domowników.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 23,40x22,40
Powierzchnia użytkowa 134,8
Opis pomieszczeń 4 pokoje, kuchnia, 2 łazienki, toaleta, garderoba, pomieszczenie gospodarcze, garaż

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy