Logo-es
Łucja 50

CENA:

2500zł
2900zł

Opis projektu

Piękny, nowoczesny dom wpisujący się w aktualne trendy. Dostępny w dwóch wariantach - z dachem płaskim lub dwuspadowym. W pierwszym wariancie do wykończenia elewacji użyto cegłę oraz drewno, natomiast w drugiej wersji cegłę zastąpiono blachą. Horyzontalny charakter bryły stonowano wertykalnymi przeszkleniami, które podkreślają walory estetyczne i design domu. Atutem jest przejrzysty funkcjonalnie rzut z widocznym podziałem na strefę nocną i dzienną, w której skład wchodzi kuchnia zaopatrzona w spiżarnię, dobrze doświetlony salon oraz niewielka jadalnia. Na strefę dzienną nakierowuje nas wiatrołap, do którego przylega toaleta oraz garderoba. Dopełnieniem tej części domu jest skomunikowane z salonem pomieszczenie gospodarcze. W obrys strefy nocnej wchodzi sypialnia z prywatną łazienką, wspólna garderoba, wspólna łazienka z wanną oraz dwa pokoje spełniające warunki potrzebne do pracy, nauki i odpoczynku.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 27x15,75
Powierzchnia użytkowa 107,6
Opis pomieszczeń 4 pokoje, kuchnia, spiżarnia, 2 łazienki, toaleta, 2 garderoby, pomieszczenie gospodarcze

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy