Logo-es
Łucja 8

CENA:

2900zł

Opis projektu

Prezentujemy Państwu projekt parterowego domu jednorodzinnego z łamanym dachem wielospadowym. Jego nietuzinkowa bryła z pewnością przypadnie do gustu osobom, które cenią sobie wyjątkową architekturę. Przedsionek z pomieszczeniem gospodarczym prowadzi do korytarza z którego możemy przejść do toalety, łazienki z miejscem na wannę i prysznic, głównej sypialni z garderobą, biura i części dziennej. Część dzienna jest niemal całkowicie przeszklona, tworzy ją przestronny salon, jadalnia oraz aneks kuchenny. Ponadto w budynku przewidziano dwa pojedyncze pokoje oraz garderobę przez którą przechodzi się do jednego z nich oraz niewielkiej łazienki. We wszystkich pomieszczeniach zadbano o możliwość swobodnej zmiany aranżacji, zgodnie z potrzebami przyszłych domowników.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 28,5x21,1
Powierzchnia użytkowa 163,7
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, toaleta, pralnia, garderoba, pomieszczenie gospodarcze

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy