Logo-es
Łukasz 18

CENA:

3750zł

Opis projektu

Prezentujemy Państwu projekt parterowego domu jednorodzinnego z dachem płaskim. Elewacja występuje w dwóch wariantach, wykończona białym tynkiem lub okładziną drewnianą.  Forma  budynku z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom architektury współczesnej. Strefa wejściowa ma formę zadaszonego podjazdu. Wewnątrz przedsionek z miejscem na szafę i toaletą prowadzi do części dziennej z przeszkloną ścianą, dzięki której pomieszczenie jest nie tylko dobrze oświetlone, ale również staje się wyjątkowe za sprawą widoku na ogród. Na część dzienną składają się aneks kuchenny, jadalnia oraz salon z kominkiem. Stamtąd możemy przejść do korytarza z wejściem do łazienki z miejscem na wannę i prysznic, dwóch pojedynczych pokojów, każdy z wyjściem na taras oraz jasnej głównej sypialni z narożnym oknem. W każdym z pomieszczeń zadbano o możliwość swobodnej zmiany aranżacji, zgodnie z potrzebami przyszłych domowników.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 23,45x17,4
Powierzchnia użytkowa 80,1
Opis pomieszczeń 4 pokoje, kuchnia, łazienka, toaleta, wiata

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy