Logo-es
Łukasz 21

CENA:

3600zł

Opis projektu

Prezentujemy Państwu projekt parterowego domu jednorodzinnego z dachem płaskim lub dwuspadowym. Nowoczesna, wykończona białym tynkiem i drewnem elewacja i minimalistyczna forma budynku sprawiają, że jest idealny dla miłośników architektury współczesnej. Strefa wejściowa składa się z przedsionka z garderobą, toaletą i przejściem do części dziennej. Część dzienna składa się z aneksu kuchennego, jadalni oraz salonu z wyjściem na taras. Pomieszczenie jest bardzo jasne dzięki dużej ilości przeszkleń, prowadzi do korytarza, gdzie znajduje się wejście do łazienki z miejscem na wannę i prysznic, dwóch pojedynczych pokojów oraz sypialni z wyjściem na ogród. W każdym z pomieszczeń zadbano o możliwość swobodnej zmiany aranżacji, zgodnie z potrzebami przyszłych domowników.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 23,5x20,9
Powierzchnia użytkowa 100,8
Opis pomieszczeń 4 pokoje, kuchnia, łazienka, toaleta, pomieszczenie gospodarcze

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy