Opis projektu

Prezentujemy Państwu projekt parterowego domu jednorodzinnego z dachem płaskim. Elewacja występuje w dwóch wariantach, wykończona białym tynkiem lub cegłą klinkierową.  Forma  budynku, ze względu na swój minimalizm z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom architektury współczesnej. Strefa wejściowa to przestronny hol z wejściem do strefy dziennej, toalety i korytarza prowadzącego do dwóch pojedynczych sypialni połączonych łazienką z miejscem na prysznic oraz jasnej sypialni głównej z osobną łazienką. Wszystkie te pokoje posiadają osobne wyjścia na ogród. Przeszklona część dzienna z wyjściem na taras składa się z salonu, jadalni oraz aneksu kuchennego. Ponadto w każdym z pomieszczeń zadbano o możliwość swobodnej zmiany aranżacji, zgodnie z potrzebami przyszłych domowników.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 30,6x16,00
Powierzchnia użytkowa 91,3
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki4 pokoje, kuchnia, spiżarnia, 2 łazienki, toaleta

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy