Logo-es
Łukasz 24

CENA:

3600zł
3700zł

Opis projektu

Prezentujemy Państwu projekt parterowego domu jednorodzinnego z dachem płaskim. Występuje on w dwóch wariantach, pierwszy z drewnianymi akcentami na elewacji, drugi z kamiennymi. Oba zachwycają nowoczesną estetyką, która z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom architektury współczesnej. Przedsionek z miejscem na szafę prowadzi do centralnego holu z przeszklonym dziedzińcem, który zarówno doświetla wnętrze, jak i tworzy wyjątkową dekorację. Stamtąd możemy przejść do garderoby, łazienki z miejscem na wannę i prysznic, oddzielnej toalety, dwóch pojedynczych pokojów oraz głównej sypialni z osobną łazienką, i części dziennej. Część dzienna dzięki dużej ilości przeszkleń jest bardzo jasna, a widok na ogród dodaje jej uroku. Składa się ona z aneksu kuchennego z jadalnią oraz salonu. We wszystkich pomieszczeniach zadbano o możliwość swobodnej zmiany aranżacji, zgodnie z potrzebami przyszłych domowników.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 20,8x19,6
Powierzchnia użytkowa 133,3
Opis pomieszczeń 4 pokoje, kuchnia, 2 łazienki, toaleta, garderoba

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy