Logo-es
Łukasz 25

CENA:

3350zł
3600zł

Opis projektu

Prezentujemy Państwu projekt parterowego domu jednorodzinnego z dachem płaskim. Występuje on w dwóch wariantach, elewacja pierwszego wykończona jest klasycznym, białym tynkiem, drugiego okładziną z kamienia. Oba zachwycają nowoczesną estetyką i wyjątkową formą, która z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom architektury współczesnej. Strefa wejściowa z toaletą i pomieszczeniem gospodarczym prowadzi do centralnej części budynku, w której mieści się aneks kuchenny, jadalnia i salon. Jest to wyjątkowa przestrzeń za sprawą dwóch w całości przeszklonych ścian, których zastosowanie sprawia, że otaczający dom krajobraz zdaje się przenikać do wewnątrz. Stamtąd możemy przejść do głównej sypialni z osobną łazienką oraz dwóch pojedynczych pokojów z dostępem do wspólnej łazienki. Każde z pomieszczeń może być swobodnie przearanżowane przez przyszłych domowników.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 25x17,3
Powierzchnia użytkowa 109,9
Opis pomieszczeń 4 pokoje, kuchnia, 2 łazienki, toaleta

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy