Logo-es
Łukasz 27A

CENA:

2590zł
3700zł

Opis projektu

Interesujący parterowy dom o nowoczesnej bryle, którą podkreśla płaski dach, który płynnie łączy się z przedłużoną elewacją wykończoną drewnem. Parter to szeroko otwarta na taras strefa dzienna, w której przestrzeń salonu płynnie łączy się z jadalnią, a kuchnię wizualnie wyodrębnia zlokalizowany w jej granicy obszerny blat roboczy. Z holu dostępny jest również gabinet, toaleta i wspólna łazienka. W strefie nocnej zastosowano dwie sypialnię, a ponadto jedną z nich wyposażono w prywatną łazienkę. Na tarasie zlokalizowano, schody kręcone, które prowadzą na dach, który w całości zagospodarowano jako luksusowe miejsce rekreacyjno-wypoczynkowe.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 24,9x16,3
Powierzchnia użytkowa 112,1
Opis pomieszczeń 4 pokoje, kuchnia, 2 łazienki, toaleta, taras na dachu

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy