Logo-es
Łukasz 28

CENA:

3300zł
3500zł

Opis projektu

Prezentujemy Państwu projekt parterowego domu jednorodzinnego z dachem płaskim. Jego nietuzinkowa bryła i nowoczesna estetyka z pewnością przypadną do gustu osobom, które cenią sobie wyjątkową współczesną architekturę. Stefa wejściowa zawiera zadaszone miejsce postojowe. Wewnątrz budynku zaokrąglony przedsionek prowadzi do korytarza z łazienką i pomieszczeniem gospodarczym oraz części dziennej. Na część dzienną składają się aneks kuchenny z jadalnią, salon i odseparowane ścianką działową biuro. Dzięki zastosowaniu narożnego przeszklenia otaczający dom krajobraz zdaje się przenikać do wnętrza. Pozostałe pomieszczenia to dwa pojedyncze pokoje oraz jasna główna sypialnia z wyjściem na ogród, garderobą i osobną łazienką. Każde z pomieszczeń może być swobodnie przearanżowane przez przyszłych domowników.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 23,40x23,45
Powierzchnia użytkowa 129
Opis pomieszczeń 4 pokoje, kuchnia, 2 łazienki, gabinet, garderoba, pomieszczenie gospodarcze, wiata

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy