Logo-es
Łukasz 7

CENA:

2900zł

Opis projektu

Prezentujemy Państwu projekt parterowego domu jednorodzinnego z dachem dwuspadowym. Jego nowoczesna forma i wykończenie z okładziny betonowej oraz drewnianych elementów zapewne przyciągnie uwagę wszystkich miłośników współczesnej architektury. Przedsionek prowadzi do garażu dwustanowiskowego oraz przedpokoju z wejściem do toalety, pomieszczenia gospodarczego, części dziennej i korytarza, skąd możemy przejść do łazienki z miejscem na wannę i prysznic, dwóch pojedynczych pokojów oraz głównej sypialni z przeszkloną ścianą zapewniającą widok na ogród. Część dzienna składa się z salonu, jadalni i wnęki z aneksem kuchennym. Dzięki zastosowaniu dużego przeszklenia krajobraz otaczający dom zdaje się przenikać do wewnątrz co dodaje pomieszczeniu uroku. Każde z pomieszczeń posiada możliwość swobodnej zmiany aranżacji, zgodnie z potrzebami przyszłych domowników.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 23,2x28,5
Powierzchnia użytkowa 164,1
Opis pomieszczeń 4 pokoje, kuchnia, łazienka, toaleta, schowek, garaż dwustanowiskowy

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy