Logo-es
Miluszka 4

CENA:

1900zł
2300zł

Opis projektu

Efektowny projekt niewielkiego domu, przeznaczonego dla 4-osobowej rodziny. Interesujący podcień sprawia, że dom nabiera nowocześniejszą estetykę. W przedsionku przewidziano miejsce na wygodne siedzisko oraz wieszaki, gdzie można zawiesić wierzchnie okrycie. Salon swobodnie łączy się z kuchnią i jadalnią, w której przewidziano okno z widokiem na front podwórza. Na parterze przewidziano pokój, który może służyć jako gabinet bądź pokój gościnny. Zaprojektowano również tutaj niewielką łazienkę. Na piętrze zaprojektowano strefę nocną mieszkańców. Mieszczą się tutaj trzy pokoje oraz wspólna łazienka z wanną.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 15x15,7
Powierzchnia użytkowa 78,1
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy