Logo-es
N14-9

CENA:

2690zł

Opis projektu

Ciekawy i funkcjonalny projekt domu, z tradycyjnym wykończeniem elewacji oraz licznymi przeszkleniami pięknie doświetlającymi wnętrze domu. Garaż na elewacji frontowej przyciąga uwagę. Otwarty na ogród salon z kominkiem oraz przestronna i wygodna kuchnia ze spiżarnią i jadalnią tworzą na parterze strefę dzienną. Wydzielono tutaj także kotłownię na kocioł gazowy i toaletę. Na poddaszu zaprojektowano trzy jasne, ustawne sypialnie, sypialnię rodziców, łazienkę i garderobę.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 20,50x18,6
Powierzchnia użytkowa 139,3
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, spiżarnia, 2 łazienki, toaleta, garderoba, garaż, kotłownia

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy