Logo-es
Paula 10B

CENA:

2190zł

Opis projektu

Efektowny projekt będący idealnym połączeniem tradycyjnej bryły z nieco nowocześniejszą estetyką. Charakteryzuje się funkcjonalnością i komfortem jaki oferują domy piętrowe. Dzięki dużym przeszkleniom wnętrze domu jest doskonale doświetlone, część dzienna została szeroko otwarta na widok zewnętrzny. Obszerny salon swobodnie łączy się z jadalnią, którą przewidziano w przeszklonym wykuszu. Przestrzeń kuchenna ma przewidziany obszerny blat roboczy oraz wysoką zabudowę. Na parterze przewidziano jasną łazienkę, toaletę i gabinet. Na piętrze zaprojektowano strefę nocną. Mieszczą się tutaj dwa pokoje, które oferują mieszkańcom optymalne warunki do wypoczynku, nauki, zabawy a także powierzchnię pod szafy ubraniowe. Wyjątkowy komfort zapewni łazienka z wanną i prysznicem. Całość na piętrze dopełnia sypialnia przeznaczona dla rodziców.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 15,35x17,75
Powierzchnia użytkowa 97,2
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, pomieszczenie gospodarcze

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy