Logo-es
Paula 13

CENA:

2790zł

Opis projektu

Prezentujemy Państwu dom o tradycyjnym charakterze. Tuż obok bryły budynku pod jednym dachem przewidziano miejsce na wiatę samochodową. W strefie wejściowej domu pozostawiono miejsce na szafę do której możemy odłożyć wierzchnie okrycie oraz obuwie.  Dodatkowe pomieszczenie dostępne również od strony wiaty może być użytkowane jako garderoba/pomieszczenie gospodarcze bądź kotłownia na paliwo stałe. Strefa dzienna użytkowników została tutaj starannie rozplanowana. Ustawny i dobrze doświetlony salon z miejscem do pracy przy biurku swobodnie łączy się z jadalnią przewidzianą w wykuszu. Kuchnia od strony salonu wydzielona jest ścianką, natomiast łączy się z jadalnią z drugiej strony. Dodatkowym pomieszczeniem kuchennym jest mały schowek dostępny z kuchni. Na parterze zaprojektowano również pełno programową łazienkę. Strefa nocna mieszkańców została zlokalizowana na piętrze budynku. Zaplanowano tutaj główną sypialnię z własną garderobą, dwa pokoje z wyjściami na balkon, gabinet/pokój gościnny oraz łazienkę.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 18,4x23
Powierzchnia użytkowa 142,3
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, spiżarnia, 2 łazienki, 2 garderoby, pomieszczenie gospodarcze

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy