Opis projektu

Tradycyjna bryła z sześciokątnym wykuszem zachęci osoby lubiące niestandardowe rozwiązania. Biała cegła tworzy na elewacjach interesującą kompozycję eksponującą atuty obiektu. Charakteryzuje się funkcjonalnością i komfortem jaki oferują domy piętrowe. W skład strefy dziennej wchodzi obszerny salon z wyjściem do ogrodu oraz przylegająca do niego kuchnia z dużych rozmiarów stołem umiejscowionym w wykuszu. Dodatkowo bezpośrednio ze strefy wejściowej dostępna jest łazienka, pomieszczenie gospodarcze, schowek pod schodami oraz pomieszczenie mogące pełnić funkcję pokoju gościnnego lub sypialni dziecka. Strefę nocną ulokowaną na poddaszu tworzą trzy sypialnie i duża przestronna łazienka z oddzieloną ubikacją. Dodatkowym elementem uatrakcyjniającym budynek jest sporych rozmiarów balkon.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 19,25x17,75
Powierzchnia użytkowa 154,4
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, toaleta, schowek , pomieszczenie gospodarcze

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy