Logo-es
Paula 15

CENA:

2550zł

Opis projektu

Dom o bardzo efektownej bryle stworzonej w tradycyjnym ujęciu projektowym. Ceglany motyw na elewacjach współgra ze śnieżnobiałym tynkiem. Dwa wykusze uatrakcyjniają obiekt i wprowadzają do wnętrza więcej naturalnego światła. Strefę dzienną tworzy obszerny salon połączony z jadalnią i dobrze doświetloną kuchnią. Część dzienna skomunikowana jest ze sporych rozmiarów tarasem. Przeszklone wyjście na taras zaciera granice pomiędzy wnętrzem a zewnętrzem optycznie powiększając strefę dzienną. Dopełnienie parteru stanowi toaleta, pomieszczenie gospodarcze oraz pokój spełniający warunki potrzebne do pracy, nauki oraz odpoczynku. Skomunikowany jest on z prywatną łazienką z prysznicem. Na piętrze znajdują się dwa dodatkowe pokoje, z czego jeden posiada dostęp do prywatnej garderoby wydzielonej ścianą działową oraz sypialnia rodziców i wspólna łazienka z wydzieloną toaletą.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 20,55x19,2
Powierzchnia użytkowa 188,3
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, 2 toalety, 2 garderoby, schowek

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy