Logo-es
Petra 2

CENA:

2590zł

Opis projektu

Prezentujemy Państwu wyjątkowo efektowny projekt tradycyjnego w formie domu z sześciokątnym wykuszem. Wraz z bryłą garażu przylegającą do jednej z elewacji obiekt tworzy spójną kompozycję. Wnętrza są dobrze doświetlone za pośrednictwem sporych rozmiarów okien zacierających granicę pomiędzy wnętrzem a ogrodem. Do strefy dziennej składającej się z obszernego salonu połączonego z kuchnią prowadzi wiatrołap z przewidzianą garderobą. Z wiatrołapu dostępna jest łazienka z prysznicem. Dopełnienie parteru stanowi pralnia. Efektowne schody zabiegowe prowadzą na poddasze domu będące strefą nocną, w której skład wchodzą trzy sypialnie i duża przestronna łazienka. Dodatkowym elementem uatrakcyjniającym budynek jest sporych rozmiarów balkon.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 21,6x17
Powierzchnia użytkowa 134,1
Opis pomieszczeń 4 pokoje, kuchnia, 2 łazienki, kotłownia, garaż

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy