Logo-es
Rosnący dom 205

CENA:

2850zł

Opis projektu

Prezentujemy Państwu wyjątkowy projekt piętrowego domu jednorodzinnego z dachem płaskim. Jego minimalistyczna forma oraz wykończenie elewacji z białego tynku i cegły klinkierowej sprawia, że jest wspaniałym rozwiązaniem dla miłośników współczesnej architektury. Podstawowy układ funkcjonalny przewiduje przedsionek prowadzący do korytarza z wejściem do toalety i części dziennej. Część dzienna składa się z przestronnego salonu z wyjściem na ogród, jadalni oraz wnęki z aneksem kuchennym i schowkiem. Na piętrze znajduje się łazienka z miejscem na wannę i dwa pojedyncze pokoje. Budynek można także rozbudować o sypialnię z łazienką i garderobą oraz jednostanowiskowy garaż na parterze, które w połączeniu na piętrze stworzą duży taras z widokiem na ogród. Każde z pomieszczeń posiada możliwość swobodnej zmiany aranżacji, zgodnie z potrzebami przyszłych domowników.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 23,2x17,3
Powierzchnia użytkowa 137,3
Opis pomieszczeń 4 pokoje, kuchnia, spiżarnia, 2 łazienki, toaleta, garderoba, garaż

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy