Logo-es
Samuel 2

CENA:

2850zł

Opis projektu

Klasyczny w formie projekt domu o nieco nowocześniejszym charakterze, z poddaszem użytkowym. Strefa dzienna to przestronny salon i jadalnia w przeszklonym wykuszu oraz duża kuchnia. Z korytarza dostępny jest gabinet oraz pokój dla gości. Ponadto na parterze znajdują się łazienka z prysznicem. Strefa gospodarcza to kotłownia na paliwo stałe z osobnym wejściem z zewnątrz. Klatka schodowa prowadzi do strefy prywatnej mieszkańców, w której znajdziemy dwie obszerne sypialnie oraz wspólną łazienkę, która ma pełny program użytkowy. Ponadto na poddaszu znajduje się sypialnia rodziców z wydzieloną garderobą.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 19,0x18,5
Powierzchnia użytkowa 161,7
Opis pomieszczeń 6 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, garderoba, pomieszczenie gospodarcze, schowek

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy