Logo-es
Samuel 5

CENA:

3450zł

Opis projektu

Prezentujemy Państwu projekt piętrowego domu jednorodzinnego z dachem wielospadowym. Jego elegancka, klasyczna forma z pewnością spodoba się wszystkim miłośnikom tradycyjnej architektury. Przedsionek prowadzi do pomieszczenia gospodarczego i części dziennej z okrągłą klatką schodową. Część dzienna składa się z salonu z wyjściem na ogród, jadalni oraz aneksu kuchennego. Stamtąd możemy przejść do dwóch podwójnych pokojów pralni i łazienki z miejscem na wannę. Na piętrze zaprojektowano dużą łazienkę z miejscem na wannę oraz pojedynczą i główną sypialnię, każdą z osobną garderobą. Oba pokoje doświetlono poprzez duże trójkątne okna oraz zadbano o możliwość swobodnej zmiany aranżacji, zgodnie z potrzebami przyszłych domowników.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 21,80x21,80
Powierzchnia użytkowa 267,4
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, 3 garderoby, 3 pomieszczenia gospodarcze

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy