Logo-es
Sebastian 11

CENA:

3250zł

Opis projektu

Prezentujemy Państwu projekt piętrowego domu jednorodzinnego z dachem dwuspadowym. Budynek występuje w dwóch wariantach, pierwszy jest zdecydowanie bardziej tradycyjny, natomiast drugi ze względu na minimalistyczną i nowoczesną estetykę z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom architektury współczesnej. Przedsionek prowadzi do korytarza z wejściem do drugiego lokalu mieszkalnego, pralni, łazienki z miejscem na prysznic i części dziennej. W skład części dziennej wchodzą aneks kuchenny z jadalnią oraz salon z wyjściem na ogród. Na piętrze znajdują się, łazienka z miejscem na wannę i prysznic, dwa pojedyncze pokoje oraz główna sypialnia z garderobą. Każde z tych pomieszczeń zostało doświetlone poprzez okna połaciowe. W drugim mieszkaniu z korytarza możemy przejść do łazienki z miejscem na prysznic oraz pomieszczenia typu studio, mieszczącego aneks kuchenny z częścią jadalnianą i wypoczynkową oraz odseparowaną szafą sypialnią ze strefą biurową.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 20,00x20,40
Powierzchnia użytkowa 133,2
Opis pomieszczeń Mieszkanie I: 2 pokoje, kuchnia, łzienka. Część wspólna: łazienka, pomieszczenie gospodarcze. Mieszkanie II: 4 pokoje, kuchnia, łazienka, garderoba, schowek

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy