Logo-es
Sebastian 5

CENA:

3350zł

Opis projektu

Prezentujemy Państwu projekt piętrowego domu jednorodzinnego z dachem dwuspadowym. Jego klasyczna forma z elewacją wykończoną białym tynkiem i cegłą klinkierową z pewnością przypadną do gustu miłośnikom tradycyjnej architektury. Budynek składa się z dwóch lokali mieszkalnych. W pierwszym, ulokowanym na parterze, strefa wejściowa to przedsionek przechodzący w korytarz, który prowadzi do części dziennej, dwóch pojedynczych pokojów, głównej sypialni, łazienki z miejscem na wannę i prysznic oraz oddzielnej toalety. Na część dzienną składają się salon, jadalnia z wyjściem na taras oraz duży aneks kuchenny. Drugie mieszkanie znajduje się na piętrze i rozpoczyna przedsionkiem prowadzącym do korytarza, skąd możemy wejść do pojedynczej i podwójnej sypialni, garderoby, łazienki z miejscem na wannę, oddzielnej toalety oraz strefy dziennej. Strefę tę, podobnie jak piętro niżej tworzą salon, jadalnia oraz aneks kuchenny.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 17x21,7
Powierzchnia użytkowa 82,3
Opis pomieszczeń Mieszkanie I: 4 pokoje, kuchnia, łazienka, toaleta. Mieszkanie II: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, toaleta, garderoba, klatka schodowa

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy