Logo-es
Stella

CENA:

2900zł

Opis projektu

(nie ma drzwi narysowanych na taras, i drzwi do łazienki i sypialni otwierają się w złą stronę)

To połączenie tradycyjnej bryły domu z nieco nowocześniejszymi akcentami w postaci dużych przeszkleń i fragmentarycznie zastosowanej kamiennej okładziny zewnętrznej. Bryła garażu jednostanowiskowego przylegająca do jednej z elewacji daje możliwość poszerzenia metrażu części nocnej znajdującej się na piętrze. Do domu zapraszają efektowne, duże drzwi za pośrednictwem których dostajemy się do niewielkiego wiatrołapu z wydzielonym miejscem na przechowywanie okryć wierzchnich. Z kolei z wiatrołapu dostajemy się do holu, z którego dostępny jest schowek pod schodami, garderoba, łazienka z prysznicem oraz strefa dzienna, którą tworzy płynne połączenie kuchni, salonu oraz jadalni. Kuchnia wzbogacona funkcjonalnie jest o przylegającą do niej spiżarnię. Natomiast stół jadalniany wyeksponowany jest poprzez ulokowanie go w niewielkim wykuszu, który gwarantuje również dobre doświetlenie tej części domu. Na uwagę zasługuje również sporych rozmiarów taras, który dostępny jest ze strefy dziennej. Strefa nocna ulokowana na poddaszu gwarantuje domownikom wyjątkową prywatność. W obrys tej strefy wchodzą: pomieszczenie biurowe, łazienka z prysznicem i wanną, dwa pokoje spełniające warunki potrzebne do pracy, nauki i wypoczynku oraz duża sypialnia z dostępem do prywatnej łazienki z wanną i garderoby.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 17,3x22,1
Powierzchnia użytkowa 171,2
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, toaleta

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy