Logo-es
Stella 13

CENA:

2390zł

Opis projektu

Tradycja, przestrzenność i funkcjonalność to słowa kluczowe odnoszące się do tego projektu. Na uwagę zasługują elewacje, w których ceglane wstawki stanowią nowoczesny akcent. Największym atutem obiektu jest duży, otwarty salon tworzący spójną całość wraz z kuchnią z przylegającą do niej spiżarnią oraz centralnie usytuowaną jadalnią, co podkreśla gościnność mieszkańców. Dopełnienie parteru stanowi łazienka z prysznicem oraz pomieszczenie biurowe. Schody zabiegowe prowadzą do strefy nocnej, w której znajdują się dwa pokoje zaopatrzone w wydzielone ścianami działowymi garderoby, sypialnia rodziców oraz wspólna łazienka.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 17,3x18,5
Powierzchnia użytkowa 143,9
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, spiżarnia, 2 łazienki, 2 garderoby

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy